Оставить заявку Заявка на
подбор репетитора
Самая популярная Украинская платформа для поиска репетиторов по любому предмету на всей территории Украины и по Skype!

Все клиенты остаются довольны результатом работы менеджера.

У нас есть возможность подобрать именно того репетитора, который специализируется на решении актуальных для вас задач.

Приглашаем к сотрудничеству учителей и репетиторов.
Выгодные условия, удобный сервис и ученики со всей Украины.

Главная > Все репетиторы > Репетитор Димидюк Дмитро Андрійович
Видео
помощь

Предлагаем посмотреть видео в котором подробно рассказывается как оставить заявку на репетитора.

Анкета репетитора

Димидюк Дмитро Андрійович

Львов
Немає значення.

История

Носитель языка
Подготовка к ВНО (ЗНО)
Занятия по Skype

Стоимость урока (60 мин)
от 150 грн.
до 170 грн.

Возраст репетитора: 27 лет
Пол репетитора: Мужской
Опыт работы репетитором: 6 лет
Опыт преподавания: 6 лет

Виды занятий

- Индивидуальные занятия
- Небольшие группы

Уровень подготовки ученика

- Нулевой
- Начальный
- Базовый
- Ниже среднего
- Средний
- Выше среднего
- Высокий
- Продвинутый
- Профессиональный

Место проведения занятий

- С выездом к ученику
- На территории преподавателя
- В другом месте

Дни занятий

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс 

Время занятий

Утро День Вечер Не важно 

Дополнительные виды услуг

- Перевод текста
- Одноразовое консультирование

Помощь в написании

- контрольных работ
- курсовых работ
- дипломных работ
- диссертационных работ

Видео-приветствие репетитора

Дополнительная информация

Я саме той репетитор, якого ти шукав. Я розповідаю чітко, ясно і лише те, що насправді потрібно для ЗНО. Працюю індивідуально! Якість гарантую :)

Маю власний інстаграм канал, телеграм бот і авторський конспект усіх тем! Надсилаю багато картинок, карт і відео.
Зі мною ти не тільки складеш ЗНО на 190+, але й нарешті полюбиш історію :)

Обирай мене! Зі мною весело :)

Досвід роботи - з 2014 р.

У групах до 2-х людей заняття дешевші - 110 грн. за годину (але це за Вашим бажанням)

Мої учні отримували 190 і вище балів за ЗНО з історії України (рекорд - 198 балів у 2021 р.)
Під час уроку викладаюся на всі 100% . Підходжу до справи з відповідальністю. Мені важливий успішний результат моєї праці. Навчаю учнів мислити та стимулюю їх до саморозвитку.

Навчався:
2011-2015 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, Історичний факультет. Отримав диплом бакалавра з відзнакою. Спеціальність: історія.
2015-2017 рр. – навчався на магістратурі тої ж спеціальності. Отримав диплом магістра з відзнакою.
2017-2021 рр. - навчаюся на аспірантурі історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Стажування:
серпень 2018 - проходив місячне стажування у Єревані (Вірменія)
2018-2019 - проходив стажування в Краківському Педагогічному університеті та Ягеллонському університеті (Польща) як учасник польської стипендіальної програми для Молодих Науковців.
2020-2021 - отримав стипендію від міжнародного Вишеградського Фонду на стажування у Польщі (Краківський Педагогічний Університет)

Про себe:

Екс-голова наукової організації - "Львівський медієвістичний клуб" (2014-2016).
Володар стипендії Президента України (2013 р.), призер всеукраїнських історичних турнірів. Стипендіат програми фонду Віктора Пінчука "Завтра.UA" (2017 p.). Випускник EU Study Days (2017 p.). Учасник 5-ох молодіжних обмінів у Туреччині, Італії, Польщі та Вірменії за сприяння Еразмус+ організації.

Автор ряду наукових статей англійською, польською, російською та українською мовами. Редактор наукового збірника статей "Записки Львівського медієвістичного клубу". Учасник понад 20 всеукраїнських і закордонних конференцій.

Володію англійською, польською, російською, білоруською та українською мовами. Маю базові знання з вірменської.

Мій дорогий майбутній учень,
ти ніколи не пошкодуєш що обрав саме мене! Чекаю на тебе!!!

Графік у мене плаваючий, тому завжди можу знайти вільний час для тебе, мій юний учень :)

Контакти +380680594043
https://www.facebook.com/dymydyuk.da

ВАРТІСТЬ - 170 грн. за годину

Мы воплощаем ваши идеи и создаём то - за что не берутся агентства и студии. Над созданием стартапа мы используем лучшие и проверенные технологии.

Создание стартапов ❝ ArnitUA © 2008 - 2024 ❞ при поддержке компании Всеосвіта

Служба поддержки
Присоединяйтесь!