Оставить заявку Заявка на
подбор репетитора
Самая популярная Украинская платформа для поиска репетиторов по любому предмету на всей территории Украины и по Skype!

Все клиенты остаются довольны результатом работы менеджера.

У нас есть возможность подобрать именно того репетитора, который специализируется на решении актуальных для вас задач.

Приглашаем к сотрудничеству учителей и репетиторов.
Выгодные условия, удобный сервис и ученики со всей Украины.

Главная > Все репетиторы > Репетитор Левадний Василь Олександрович
Видео
помощь

Предлагаем посмотреть видео в котором подробно рассказывается как оставить заявку на репетитора.

Анкета репетитора

Левадний Василь Олександрович

Львов

английский язык и немецкий язык

Стоимость урока (60 мин)
от 20 грн.
до 30 грн.

Возрастные группы учеников

до 100 лет

Уровень подготовки ученика

- Базовый

Место проведения занятий

- С выездом к ученику

Дни занятий

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс 

Время занятий

Утро День Вечер Не важно 

Дополнительная информация

Я, Левадний Василь Олександрович, народився 10. 02. 1983р. в м. Львів. В 1998р. вступив до Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича і закінчив його в 2003р., здобувши середню спеціальну освіту (молодший спеціаліст) та кваліфікацію викладача по класу тромбона.
Навчаючись на третьому курсі музичного училища я почав вивчати німецьку мову і по закінченню музичного училища вступив до Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім. І. Франка на відділення іноземної філології, спеціальність “німецька мова та література”. Навчаючись на стаціонарі, я, однак, працював в Львівській державній дитячій музичній школі №6 на посаді викладача протягом двох років, та був змушений звільнитися через відсутність достатнього навантаження, що була пов’язана з вкрай низькою популярністю тромбона.
Навчаючись на першому курсі коледжу я зайняв перше місце на олімпіаді з граматики німецької мови серед студентів перших курсів. Навчаючись на третьому курсі я, єдиний серед студентів своєї академгрупи, на контрольному університетському зрізі знань з німецької мови набрав максимальну кількість балів (60 із 60). На державному іспиті з німецької мови моя відповідь сподобалась голові державної комісії найбільше. Я був відзначений за володіння книжною лексикою. За час мого навчання в коледжі мої твори з німецької мови неодноразово відзначалися як найкращі серед студентів моєї групи. Всі іспити з німецької мови я склав на “відмінно”.
В 2007р. я закінчив Педагогічний коледж та вступив до Львівського національного університету ім. І. Франка на останній курс факультету іноземних мов. Викладачі університету відзначали, що я порядно знаю німецьку мову. В червні 2008р. я закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, склавши іспити та захистивши дипломну роботу на “відмінно”. Навчаючись в університеті я давав приватні уроки німецької мови та писав контрольні роботи для своїх знайомих, чим продовжую займатися до сьогодні.
Я працював у ТзОВ “Нетекс-консалтинг” (консалтингова фірма, що співпрацює з німецькими онлайн-магазинами) протягом двох місяців та звільнився через те, що мені не підходив графік роботи. У “Нетекс-консалтинг” я отримав досвід ділового листування німецькою мовою, а також практику спілкування зі своїми німецькими колегами по телефону.
Я також мав практику спілкування німецькою з своїм знайомим арабом. Він проживав деякий час у Німеччині, а української мови майже не знає. Ми чудово розуміли один одного.
У січні 2009р. мене було зараховано до бази позаштатних перекладачів Агенції перекладів “Ріо”.
Вільно володію російською мовою; німецькою можу спілкуватися; англійською та іспанською читаю та перекладаю зі словником.

Мы воплощаем ваши идеи и создаём то - за что не берутся агентства и студии. Над созданием стартапа мы используем лучшие и проверенные технологии.

Создание стартапов ❝ ArnitUA © 2008 - 2016 ❞

Служба поддержки
Присоединяйтесь!